Nazwa firmy: Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa – Agnieszka Urban
Adres: ul. Długa 48/2, 31-147 Kraków
Dane kontaktowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 623 71 90
Strona internetowa: www.krakowskajaskiniasolna.pl
Właściciel/opiekun praktyk/osoba kontaktowa: Agnieszka Urban

Termin przyjmowania na praktyki/staż: przez cały rok
Liczba godzin: wg ustaleń z uczelnią

Preferowane specjalizacje: Odnowa Psychosomatyczna oraz Zarządzanie Ośrodkami SPA (mile widziane CV)

Od studenta wymagamy:
- zaangażowania i sumienności,
- umiejętności sprawnej pracy w grupie,
- pozytywnego nastawienia,
- chęci poznawania nowych umiejętności i zdobywania wiedzy,
- punktualności,
- kultury osobistej,
- podstawowej wiedzy z zakresu zabiegów masażu, wellness i spa.

W czasie praktyk student ma możliwość:
- poznania działania obiektu wellness i spa „od wewnątrz”,
- poznania prozdrowotnego działania i właściwości jaskini solnej oraz muzykoterapii (masaż misami terapeutycznymi wg metody Petera Hessa oraz koncerty mis, gongów i innych instrumentów),
- sprawnej pracy w zespole,
- nauczenia się prawidłowej obsługi klienta i efektywnej sprzedaży oraz działań marketingowych,
- zaznajomienia się z zabiegami z zakresu masażu leczniczego, relaksacyjnego oraz kosmetycznego (wiedza praktyczna i teoretyczna).

Ogólny zakres obowiązków, wykonywanych pod nadzorem: przygotowanie pacjenta do zabiegu masażu (wstępny wywiad, poinformowanie o wskazaniach przeciwwskazaniach, następstwach i możliwym samopoczuciu po zabiegu); asysta przy zabiegach oraz wykonywanie masaży m.in. masażu leczniczego, punktowego, relaksacyjnego, sportowego, drenażu limfatycznego, refleksoterapii; Ssosowanie w praktyce masażu, wiedzy zdobytej z zakresu anatomii, fizjologii człowieka, rozwoju biologicznego człowieka; prowadzenie dokumentacji pacjentów, zabiegów; nauka o roli dźwięku w kontekście organizmu człowieka, o działaniu mis, gongów, kamertonów i innych instrumentów podczas masażu misami terapeutycznymi oraz koncertów relaksacyjnych; obsługa klientów korzystających z seansów inhalacyjnych w jaskiniach solnych przy tężniach solankowych, połączonych z koloroterapią, muzykoterapią i refleksoterapią (wellness); nauka o wpływie pobytów w jaskini solnej na zdrowie człowieka, ogólna obsługa klienta.

Wynagrodzenie: praktyka - bezpłatna, staż - wg ustaleń z uczelnią

O nas: Jesteśmy miejscem stworzonym do poprawy zdrowia fizycznego, jak i psychicznego naszych klientów. Swoją działalność opieramy na seansach inhalacyjnych w jaskiniach solnych przy tężniach solankowych; koncertach mis, gongów, kamertonów oraz innych instrumentów; masażach – przede wszystkim leczniczych, ale również relaksacyjnych oraz zabiegów anti-aging twarzy. O czym sami będziecie sięmogli przekonać :) Jesteśmy zgranym zespołem, tworzącym miłą atmosferę.

Zapraszamy do wizyty w obiekcie Krakowskiej Jaskini Solnej w celu uzyskania większej ilości informacji, bądź do napisania wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.