Projekt „Wróć z POWERem!” pomaga powracającym z zagranicy!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Wróć z POWERem!” już od 2020 r. wspiera młodych ludzi wracających z zagranicy do Małopolski. Pomogliśmy już prawie 500 osobom!

Kończymy projekt w tym roku – to już ostania szansa na skorzystanie z naszych bezpłatnych usług. Zainwestuj swój czas i dowiedz się co możesz zyskać!

Załączniki:
Pobierz plik (Baner WZP.png)Baner WZP.png1201 kB2023-05-26 15:03
Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia organizowane
przez Biuro Karier AWF w Krakowie

 

Spotkania tematyczne organizowane są cyklicznie w każdym miesiącu, a bieżący harmonogram publikowany jest na oficjalnym profilu Biura Karier, na Facebooku i Instagramie oraz w formie tradycyjnej – plakaty w Budynku Głównym AWF.

Czytaj więcej...

Centrum Innowacji Erasmus+ InnHUB oraz Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności,  zaprasza na spotkanie poświęcone ofercie programów Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności

 20 czerwca o godzinie 10:00 - online

Spotkanie będzie dotyczyło w szczególności szerokich możliwości pozyskania dofinansowania oraz przykładów projektów w ramach partnerstw współpracy międzynarodowej (Akcja 2 programu Erasmus+), projektów centralnych, jak np. Erasmus Mundus oraz wolontariatu europejskiego EKS.

Czytaj więcej...

Fundacja Kuźnia Talentów w ramach Programu ABSOLWENT

Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

realizuje Projekt

"Aktywni pełno-sprawni specjaliści na rynku pracy Śląska, Małopolski i Podkarpacia" 

Projekt jest realizowany w okresie od 01.01.2023 r. do 30.09.2023 r.

Jest całkowicie bezpłatny dla uczestników.

Projekt skierowany jest do 60 osób niepełnosprawnych, będących absolwentami szkoły wyższej lub realizujących ostatni lub przedostatni semestr nauki w szkole wyższej (stopnia licencjata lub magistra), które są jednocześnie osobami bezrobotnymi lub biernymi zawodowo (w tym nieaktywnych zawodowo, poszukujących pracy niezatrudnionych).

Załączniki:
Pobierz plik (Aktywni_JPG.jpg)Aktywni_JPG.jpg400 kB2023-04-26 11:52
Czytaj więcej...

Podkategorie