Tekst opracowała  Julia Grochowska, studentka III roku Kierunek TiR, praktykantka w Biurze Karier

Jeżeli przeszedłeś pierwsze etapy rekrutacji i dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, musisz pomyślnie przejść przez spotkanie z rekruterem albo przyszłym szefem. To zrozumiałe, że się stresujesz. Na rozmowie rekrutacyjnej musisz zrobić dobre pierwsze wrażenie, profesjonalnie opowiedzieć o swoich kompetencjach i odpowiednio się zachować. Jednym słowem — przekonać pracodawcę, że to właśnie Ciebie powinien zatrudnić.

Czytaj więcej...

 Własny biznes po studiach - co powinien wiedzieć przyszły przedsiębiorca

Tekst opracowała  Julia Grochowska, studentka III roku, Kierunek TiR, praktykantka w Biurze Karier

 Na AWF w Krakowie prowadzone są zajęcia dydaktyczne z zakresu nauk ekonomicznych, nauk o zarządzaniu, nauk prawnych oraz informatyki i statystyki, a także realizowane są badania naukowe związane z ekonomicznymi, zarządczo-marketingowymi i prawnymi aspektami szeroko pojętej kultury fizycznej – tj.: turystyki, rekreacji, rozrywki, sportu, kosmetologii itd. Celem zajęć jest zapoznanie słuchaczy z podstawowymi prawami rządzącymi gospodarką rynkową, poznanie i zrozumienie przez studentów prawidłowości gospodarowania w skali pojedynczych podmiotów jakimi są przedsiębiorstwa, a także nabycie umiejętności oceny sytuacji ekonomicznej zarówno pojedynczej firmy, jak również państwa jako specyficznego uczestnika rynku.

Czytaj więcej...

Autorką artykułu jest Julia Grochowska, III rok TiR, praktykantka w Biurze Karier

Doświadczenie zawodowe jest kluczowym elementem wejścia na rynek pracy. W tym celu poniżej, prezentujemy Państwu kilka najbardziej popularnych portali internetowych.

Czytaj więcej...

Autorką artykułu jest: Julia Grochowska, III rok TiR, praktykantka w Biurze Karier

Studenci AWF w Krakowie mają możliwość przynależności do różnych kół naukowych, organizacji oraz uczestniczenia w międzynarodowych wymianach. Podejmowanie różnorodnych działań urozmaica czas studiowania, poszerza wiedzę, rozwija zainteresowania, daje przestrzeń do integrowania się z Uczelnią, a przede wszystkim innymi studentami. Każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie. Osoby chcące poszerzać swoje zainteresowania mogą uczestniczyć w kołach naukowych, sportowcy mogą realizować swoje pasje w Klubie Sportowym Akademickiego Związku Sportowego, miłośnicy przyrody i wypraw mogą realizować zainteresowania w Kole PTTK, osoby które chcą zgłębiać wiedzę oraz zdobywać doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku mogą uczestniczyć w programie Erasmus+.

Czytaj więcej...