Na portalu praca.pl pojawiły się artykuły, które naszym zdaniem są warte uwagi.

W pierwszym z nich przedstawiamy jak zdolności adaptacyjne mogą pomóc w życiu zawodowym:

 

PLANOWANIE ROZWOJU ZAWODOWEGO W TURYSTYCE I REKREACJI

Materiały pomocnicze dla kierunku

Turystyka i Rekreacja

Turystyka Pzygodowa

Załączniki:
Pobierz plik (PLANOWANIE ROZWOJU ZAWODOWEGO W TIR i TP_2023.pdf)PLANOWANIE ROZWOJU ZAWODOWEGO W TIR i TP_2023.pdf1458 kB2023-09-28 14:43

„Upragniony dyplom zdobyty? To świetnie! Teraz nadszedł czas na kolejny etap na ścieżce rozwoju zawodowego. Szukanie wymarzonej pracy to niełatwa misja, która osobom rozpoczynającym karierę zawodową nierzadko spędza sen z powiek. Nie ulega wątpliwości, że niepewność co do własnych kwalifikacji i obawy przed popełnieniem błędu w procesie rekrutacyjnym mogą stać się przeszkodą w osiąganiu zawodowych sukcesów. Jednak ten problem nie dotyczy tylko młodych absolwentów wkraczających na rynek pracy. Również przysłowiowi starzy wyjadacze muszą co rusz stawiać czoła wyzwaniom w obliczu rosnących wymagań przedsiębiorstw. Jednak powszechny dostęp do informacji umożliwia kandydatom przygotowanie się od A do Z. Można skorzystać z naszego przewodnika rekrutacyjnego i dowiedzieć się, jak prawidłowo czytać ogłoszenia o pracę, aby wyłowić z gąszcza szczegółów kluczowe informacje. Dzięki naszym wskazówkom można utorować sobie drogę do kariery zawodowej!”

Aby przeczytać artykuł prosimy przejść do poniższego linku:

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/jak-znalezc-prace-poradnik

 „Coraz więcej współczesnych firm odchodzi od klasycznego formatu rozmowy kwalifikacyjnej na rzecz tzw. sesji assessment center. Pod tą tajemniczą nazwą kryje jedno lub kilka spotkań, na których zawodowe umiejętności i konkretne predyspozycje kandydatów poddawane są praktycznej próbie. Uczestnicy sesji stawiają czoła różnorodnym wyzwaniom, w których mają szansę zabłysnąć m.in. wiedzą, sprytem, umiejętnością pracy zespołowej oraz odpornością na stres. W tym artykule można znaleźć wskazówki dotyczące typowego przebiegu spotkań assessment center, a także kilka porad, jak najlepiej się do nich przygotować.”

Aby przeczytać artykuł prosimy przejść do poniższego linku:

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/sesje-assessment-center-zadania