Zaproszenie na praktyki

Yacht Klub Polski Kraków jest najstarszym w Krakowie i jedynym w Nowej Hucie klubem żeglarskim. Zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży w żeglarstwie regatowym. Nasi zawodnicy biorą udział w regatach i zgrupowaniach w całej Europie. Zrzeszamy pasjonatów żeglarstwa i licencjonowanych zawodników oraz trenerów.

Mamy przyjemność ogłosić możliwość odbycia praktyk na stanowisku: instruktor/asystent trenera.

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie i sprawdzenie sprzętu
  • Animacja brzegowa
  • Szkolenie uczestników zajęć
  • Nadzór nad bezpieczeństwem uczestników
  • Praca z zawodnikiem

Wymagania od kandydata:

Pozytywna osoba lubiąca pracę z dziećmi i młodzieżą oraz lubiąca sporty wodne, rzetelna w swojej pracy i komunikatywna, odpowiedzialna.

Mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz kursy/kwalifikacje związane z wymienionym stanowiskiem.

Zapewniamy:

• miłą atmosferę w pracy
  • praca z doświadczonymi trenerami
  • profesjonalny sprzęt,
  • szkolenie z bezpieczeństwa i asekuracji zawodników
  • szkolenie z teorii i techniki żeglowania
  • możliwość zdobycia dobrze płatnej pracy po odbyciu praktyki,(stawki od 20-30zł za godzinę),
  • praca przeważnie w weekendy,
  • możliwość dalszego szkolenia i zdobycia nowych umiejętności i zawodu np.: instruktora lub sędziego żeglarstwa

Kontakt:Marcin Matysik +48607 15 14 29

YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW os. Mogiła Przystań nad Wisłą, 31-979 Kraków www.ykp.krakow.pl, Facebook, Instragram