Fundacja Poland Business Run

poszukuje  chętnych Studentów do wsparcia wolontariatu

podczas tegorocznej edycji Poland Business Run – największego biegu charytatywnego w Polsce,

który wspiera osoby po amputacjach i mastektomii.

Wydarzenie to, obok swojego niezaprzeczalnego wkładu społecznego, jest również doskonałą okazją dla studentów do
zdobycia unikalnego doświadczenia w organizacji dużych eventów sportowych.

Szczegóły dotyczące wolontariatu:

Data wydarzenia: 8 września 2024 r.(niedziela), z dodatkowymi działaniami w kilka dni przed samym biegiem.
Obszary wsparcia: logistyka, zabezpieczenie imprezy, strefa medalowa, strefa dla dzieci.
Zachęcamy chętnych Studentów do dołączenia do naszego zespołu wolontariuszy, gdzie będą mieli szansę nie tylko na zdobycie cennego doświadczenia, ale również na poznanie wspaniałych ludzi i przyczynienie się do wsparcia potrzebujących.

Rejestracja i więcej informacji:
Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej wydarzenia:

www.pbr.pl w zakładce „Wolontariat”.

Serdecznie zachęcamy do zapisów już dziś!

Monika Linca
Event Manager