Firma Eurocamp w Polsce od 25 lat zajmuje się organizacją wakacji

na ponad 150 najlepszych campingach w całej Europie.

Rozpoczynamy rekrutację dużej grupy naszych przedstawicieli na campingach.

Jest to praca bez ograniczeń wiekowych, jednak w naszej ocenie idealnie nadaje się dla studentów, gdyż jest pracą sezonową i jednocześnie doskonałą okazją do realizacji podróżniczych pasji, poszerzenia horyzontów, rozwoju osobistego, szkolenia umiejętności językowych i poznania osób z różnych zakątków Europy.

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa Klienta
  • Przygotowanie i sprzątanie zakwaterowania
  • Przygotowywania zakwaterowań dla gości przed sezonem
  • Budowanie dobrych relacji z naszymi partnerami

Nasze wymagania:

  • Wiek 18+
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dostępność od marca do października na minimum 3 miesiące

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pełni wyposażonym namiocie lub mobile home’ie
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Szkolenie w języku angielskim na campingu
  • Zniżkę na wakacje z Eurocamp dla rodziny i przyjaciół
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kraju, w którym wykonywana jest praca (min. 6400 brutto miesięcznie)

Więcej informacji oraz filmy opowiadające o pracy przedstawiciela na campingu znajdziecie Państwo tutaj: https://www.eurocampjobs.pl/