Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA zlokalizowany przy ul. Kolnej 2 w Krakowie zatrudni chętne osoby do pracy na recepcji saunarium.

 Obowiązki:

– bieżąca obsługa klientów w saunarium

– obsługa programu saunowego

– danie o czystość i porządek w saunach

– sprzedaż akcesoriów oraz napojów na saunie

 Wymagania:

– chęć podjęcia pracy,

– dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność,

– uczciwość,

– umiejętność korzystania z komputera

– dobra organizacja czasu pracy.

 Oferujemy:

– pracę w godz. popołudniowych 15:00 – 22:00 (również w weekendy i wybrane święta).

– umowę zlecenie,

– możliwość korzystania z obiektów sportowych na preferencyjnych warunkach.

Zanim aplikujesz na to stanowisko sprawdź swoje możliwości dojazdu do Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie, który znajduje się przy ul. Kolnej 2 w Kostrzu (okolice ul. Tynieckiej i Tyńca). W okolice OSiR KOLNA dojeżdżają autobusy linii 203 (przystanek Tor Kajakowy) oraz 112 (przystanek Kolna n/ż).

 Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”