Hotel H15 Palace **** w Krakowie poszukuje pracowników Służby Pięter (Pani Pokojowa/Pan Pokojowy).

Pięciogwiazdkowy H15 Palace usytuowany jest w ścisłym centrum Starego Miasta w Krakowie.

Hotel mieści się w zabytkowym Pałacu Lubomirskich, gdzie połączenie historii oraz nowoczesności tworzy nowe oblicze luksusu.

Jeśli chcesz współtworzyć to unikalne miejsce i pasjonujesz się hotelarstwem - dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o czystość i estetykę w pokojach i apartamentach a także strefach ogólnodostępnych.
  • Szybka reakcja na prośby gości hotelowych
  • Zgłaszanie oraz ewidencjonowanie rzeczy pozostawionych przez gości
  • Zgłaszanie zaobserwowanych usterek
  • Przestrzeganie procedur oraz standardów hotelowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Lojalność i sumienność
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie oraz doskonała organizacji pracy
  • Dbałość o szczegóły
  • Samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez H15 Palace w Krakowie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

*Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami