Hotel H15 Palace **** w Krakowie, poszukuje Managera SPA.

Pięciogwiazdkowy H15 Palace usytuowany jest w ścisłym centrum Starego Miasta w Krakowie.

Hotel mieści się w zabytkowym budynku Pałacu Lubomirskich, połączenie historii oraz nowoczesności, tworzy unikalny charakter obiektu, którego dopełnieniem będzie luksusowa strefa spa & wellness.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowe zarządzanie strefą SPA w obszarach strategicznych i operacyjnych
  • Rekrutacja i szkolenia personelu
  • Organizacja pracy podległego zespołu
  • Wybór oraz planowanie wykonywanych zabiegów
  • Kreatywne tworzenie ofert i promocji w oparciu o misję i strategię firmy
  • Kontrola jakości świadczonych usług
  • Nadzór nad zużyciem materiałów
  • Pozyskiwanie nowych klientów

WYMAGANIA:

  • Znajomości branży SPA/Wellness
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość wymogów sanitarnych i epidemiologicznych branży kosmetycznej i usług SPA & Wellness.
  • Kreatywność
  • wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania kontaktów

OFERUJEMY:

  • możliwość czynnego udziału w tworzeniu nowego, ekskluzywnego SPA w hotelu 5*
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • pracę w przyjaznej atmosferze

RODZAJ ZATRUDNIENIA:

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat

KONTAKT:

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez H15 Palace w Krakowie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).